Ubytovanie:

Penzión na Majeri sa nachádza v jednom z najosobitejších regiónov Slovenska – na Liptove – v obci Ivachnová. Penzión má kapacitu 50 lôžok s možnosťou ubytovania v 2, 3, 4 a 5 lôžkových izbách.

V penzióne je možnosť ubytovania ľudí z plného autobusu!

Stravovanie :

Súčasťou penziónu je reštaurácia a bar s ponukou rôznych jedál, alkoholických a nealkoholických nápojov. Príjemné chvíle strávené u nás môžete tráviť aj posedením na terase v blízkosti penziónu, kde zároveň môžete využiť možnosť grilovania.

Akcie:

Penzión na Majeri Vám ponúka možnosť usporiadať u nás rôzne oslavy sviatkov, posedenia a pracovné či firemné stretnutia.

Rekreácia:

Vďaka výbornej polohe nášho penziónu si vychutnáte krásy Liptova nielen v letnej , ale aj v zimnej sezóne. Len 2 km od Ivachnovej sa nachádza termálne kúpalisko Bešenová s tobogánom, ktoré je vyhľadávané mnohými zahraničnými turistami.
Novinkou je novootvorený Aquapark TATRALANDIA v Ráztokách vzdialený cca 16 km od penziónu. Aquapark má 6 bazénov s termálnou vodou, mnoho tobogánov a má celoročnú prevádzku. Na každý deň sú prichystané rôzne akcie. Vodná nádrž Liptovská Mara je vhodná na využitie všetkých vodných športov, surfovania, jachtingu, rybolovu, v blízkosti je možnosť splavovania aj raftingu. Milovníci ľudovej architektúry určite neobídu pamiatku UNESCO – najzachovalejšiu rezerváciu ľudovej architektúry Vlkolínec, múzeum Liptovskej dediny v Pribyline, múzeum oravskej dediny, celodrevený artikulárny kostol v Svätom Kríži. Záujemcov historických pamiatok upúta archeologická lokalita Havránok – osídlenie Keltmi, Likavský hrad, Oravský hrad ....
Pre nadšencov horskej turistiky, hubárov, cykloturistov, horského bicyklovania je najvhodnejšie navštíviť Západné Tatry.

Nízke Tatry :

Národný park Nízke Tatry, lanovka na Chopok, najznámejšia 15 km dlhá Demänovská dolina, Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.

Vysoké Tatry:

Tatranský národný park – prekrásna príroda s rôznymi turistickými trasami, Starý Smokovec – lanovka na Hrebienok, Štrbské pleso, Tatranská Lomnica – lanovka na Lomnický štít, ponúkajú vynikajúce lyžiarske podmienky pre všetky kategórie lyžiarov. Na svoje si prídu aj pretekárski lyžiari: slalom, obrovský slalom, super obrovský slalom. Dĺžka lyžiarskych tratí je rôzna od jednoduchých 130 metrových až po 3600 metrovú zjazdovku z Malina Brda do Hrabova k stanici lanovky.
Pre rodinnú lyžovačku z malými deťmi je vhodný lyžiarsky vlek tatrapoma v Turíku, ktorý je od Ivachnovej vzdialený len 2 km.

Kontakt:

PENZIÓN NA MAJERI
Vladimír Jarotta
Liptovské Sliače
034 84  Ružomberok
Slovenská Republika

e-mail: info@penzionnamajeri.sk
fax: +421 44/ 4372 474
mobil: +421 908 965 295